Prodej šicích strojů a šicí techniky značky
Profil firmy Šicí technika Brother s.r.o. Prostějov
Weblogo
V roce 1990 vstupuje na tehdejší československý trh jako přímé obchodní zastoupení světoznámé japonské firmy Brother a brzy si získává přední postavení u významných tuzemských výrobců.
Zajišťuje prodej a servis japonských průmyslových šicích strojů a vyšívacích automatů značky BROTHER.
V roce 2005 otevírá úspěšný internetový obchod zaměřený na domácí šicí a vyšívací stroje BROTHER, šicí jehly, speciální patky a příslušenství a stává se jedním z největších prodejců této značky na našem trhu.
V roce 2006 rozšířuje svůj prodejní sortiment o stroje japonské firmy SEIKO určené pro šití těžkých až extrémních materiálů a o produkty italské firmy OMAC - speciální dělící stroje na popruhy.
V roce 2007 uvádí na trh domácí obnitkovací a pokrývací stroje značky MERRYLOCK, včetně očekávané kombinace dvou až pětinitného overlocku a coverlocku ve vynikajících cenových relacích.
V září 2009 se po podpisu smlouvy stává distributorem domácích šicích a vyšívacích strojů BROTHER pro celou Českou republiku a úspěšný prodej koncovým zákazníkům tím rozšiřuje i o dodávky do vlastní dealerské sítě a dostává se tím blíže každému zákazníkovi.
V listopadu 2009 jako jediný oficiální dovozce uvádí na trh vysoce kvalitní digitální tiskárny Brother na přímý potisk textilu řady GT.
   
Samozřejmostí je rychlost, spolehlivost, kvalita, jakož i tým zkušených obchodníků i techniků.

e-shop
Tým specialistů
Potřebujete-li pomoci s vaší šicí technikou značky Brother nebo hledáte řešení pro digitální potisk textilu, jsme tady pro vás. Nebojte se nás oslovit.